Pirmadienį Utenoje, Saulės gimnazijos stadione, baigėsi Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) moterų futbolo pirmenybės.
Viso čempionate dalyvavo penkios komandos, o į paskutinį turą susirinko trys.
Čempione pelnytai tapo Utenos rinktinė.
Po tikrai gražių ir įtemptų dvikovų, trečiąją vietą užėmė Kupiškio „Narjantos“ merginos, antrąją – „BFA Visaginas“.
Geriausiomis savo komandose pripažintos Ina (Utena), Karolina (Kupiškis), Karyna (Visaginas).
Geriausia turnyro vartininke paskelbta Deivė Verona Steponaitytė (Kupiškis), gynėja – Jolita Ančienė (Utena), puolėja – Anastasija Žukauskaitė (Visaginas), o absoliučiai geriausia turnyro žaidėja pripažinta Gabrielė Kutkė (Utena).
Komandas apdovanojo UAFF prezidentas Dainius Širvys.
„Didžiausia padėka žaidėjoms ir jų nepailstančioms vedlėms Inai Klezienei, Dianai Balužytei ir Karynai Piatrauskienei, be kurių būtų sunku įsivaizduoti moterų mėgėjų futbolą Utenos apskrityje“, – dėkojo varžybų koordinatorius Arūnas Rastenis.












